Projekt TWÓJ PIERWSZY DOM
 
Millenium Hall obchodzi 16, 17 i 18 października swoje 4 Urodziny pod hasłem „Dom i rodzina”. Z tej okazji na skwerze galerii w 10 dni zbudowany zostanie dom! Będzie to wzorcowy dom z bali, wykonany przez Polską Federację Dekarzy, Blacharzy i Cieśli w ramach inicjatywy „Twój pierwszy dom”. Dom powstanie na oczach klientów, którzy już od 8 października przez całe 10 dni mogą obserwować pracę fachowców na skwerze. Projekt „Twój pierwszy dom” to pomysł, a przede wszystkim realny produkt Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli, który można mieć na własność. To dom w pełni funkcjonalny, całoroczny i spełniający surowe wymagania energooszczędności. Dla wielu osób oznacza to spełnienie marzeń o własnym domu. Jednym z partnerów akcji jest firma Marma Polskie Folie, która dostarcza membranę wysokoparoprzepuszczalną DACHOWA 165 oraz wiatroizolację Vapour Regulator.

Nasze domy budowane są tak, że ograniczają utratę ciepła przez nieszczelności w konstrukcji i dodatkowo stale pozbywają się wilgoci, co zwiększa ich trwałość. Duże znaczenie ma również fakt, że wszystkie materiały użyte do budowy domu, w tym drewno, są najwyższej jakości i mają wymagane certyfikaty umożliwiające ich sprzedaż
- mówi Jerzy Romanow, prezes Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli.

Po sprzedaży dom zostanie przewieziony na swoje docelowe miejsce. Konstrukcja domu jest szkieletowa, sprawdzona w naszej strefie klimatycznej, a jednocześnie umożliwiająca osiągnięcie wielu praktycznych korzyści przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów. Dom będzie można kupić podczas licytacji, która odbędzie się w niedzielę 18 października. Cena wywoławcza domu będzie stanowiła 50% wartości rynkowej użytych materiałów i usług, czyli 75 000 zł.

Dopełnieniem licytacji domu będą targi „Dom i wnętrze” podczas których swoją ofertę zaprezentują firmy z branży budowlanej oraz wyposażeniowej. m.in. Marma Polskie Folie, BOZ, Instalator Przeworsk, TECHNID, łupki dachowe.Serdecznie zapraszamy!


Wszystkie prawa zastrzeżone
Copyright Marma Polskie Folie 2019
zobacz także: marma.com.pl milleniumhall.pl divameble.pl lenko.com.pl |      Prywatność